Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

"Przewodnik po łowiskach na obszarze LGR Bielska Kraina" – już wydany!

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce „Dwujęzyczny przewodnik po łowiskach na obszarze LGR Bielska Kraina” wierząc, że zachęci on do odwiedzenia naszego obszaru i skorzystania ze znakomitych warunków do wędkowania, jakie stwarzają tutejsze akweny. Dzięki stawom usytułowanym na obszarze LGR Bielska Kraina zarówno doświadczeni wędkarze, jak i amatorzy mają możliwość uprawiania tego hobby.

W przewodniku, szczegółowo i w przystępny sposób opisane zostały łowiska i występujące w nich gatunki ryb.

W niniejszej publikacji zostały zawarte dane teleadresowe łowisk znajdujących się na obszarze Lokalnej Grupy Rybackiej Bielska Kraina, krótkie historie ich działalności oraz najważniejsze informacje techniczne zbiorników wodnych. Zapewniamy, że teren Bielskiej Krainy swoim bogactwem i pięknem niewątpliwie zachęca do odwiedzin i aktywnej turystyki, a wędkarze na pewno wyjdą stąd zadowoleni.

Niniejsza publikacja ma charakter informacyjno-promocyjny. Jest kolejnym punktem w promocji terenów zależnych od rybactwa. Publikacja zrealizowana została w ramach projektu pn. „Na styku kultur – tradycja współzawodnictwa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa. Ww. działanie przyczyni się do wspólnej ochrony, wzmocnienia i rozwoju dziedzictwa przyrodniczego (zarówno materialnego, jaki niematerialnego) oraz skutecznego i zrównoważonego wykorzystania tego dziedzictwa celem podniesienia poziomu atrakcyjności pogranicza. Nastąpi wykreowanie nowych aktywności wśród mieszkańców, organizacji i odwiedzających obszary Partnerów.

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją.
« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 105 57 35
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.