Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

Pierwsze szkolenie w ramach środka 3.1. PO RYBY za nami

W dniu 24 stycznia w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina odbyło się pierwsze z cyklu 7 szkoleń branżowych dla osób związanych z branżą rybacką, na które LGR pozyskała dofinansowanie w ramach środka 3.1. Działania wspólne PO RYBY 2007-2013

Przedmiot szkolenia obejmował tematykę: „Księga stawowa, sprzedaż bezpośrednia i marginalna ryb oraz opodatkowanie tej działalności”. Szkolenie przeprowadzone zostało przez ekspertów z tej dziedziny – Pana Mirosława Kuczyńskiego reprezentującego PAN ZDGS w Gołyszu – który przedstawił informacje na temat księgi stawowej, Panią lek. Wet. Izabelę Handwerker – która omówiła sprzedaż bezpośrednią i marginalną ryb oraz Panią Krystynę Wróbel, omawiającą zagadnienie opodatkowania działalności rybackiej. 

W szkoleniu uczestniczyły 23 osoby związane z branżą rybacką z obszaru działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z branżą rybacką na kolejne szkolenia, na które LGR Bielska Kraina pozyskała dodatkowe środki finansowe.

Kolejne szkolenie odbędzie się 18 lutego 2013 roku w zakresie „Dobre praktyki weterynaryjne oraz higieniczne i produkcyjne, a także obowiązki sprawozdawcze w gospodarstwach rybackich”
Bliższe informacje już wkrótce.« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 105 57 35
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.