Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

Zaproszenie na wydarzenie: Przyjazna Ekonomia Społeczna

LGR Bielska Kraina otrzymała dofinansowanie z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej na organizację wydarzenia plenerowego mającego na celu promocję Ekonomii Społecznej. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 13 czerwca 2015 r. w Bestwinie (tereny rekreacyjne) podczas "Święta Gminy Bestwina" w godzinach 15.00 - 20.00.

Tego dnia stworzymy kreatywną przestrzeń Ekonomii Społecznej i wspólne stoisko informacyjno-promocyjne podmiotów ekonomii społecznej.

1.Stoisko informacyjno-promocyjne – na stoisku znajdować się będą ulotki, informatory, foldery, wizytówki oraz inne materiały promocyjne podmiotów ekonomii społecznej. 

2.Przestrzeń – „Bliżej natury” – warsztaty sadzenia i pielęgnowania roślin. Warsztaty będą skierowane głównie dla dzieci w wieku 7-10 lat. Każdy uczestnik po zakończeniu zabawy zabierze ze sobą do domu doniczkę z roślinką którą pod nadzorem rodziców będzie dalej pielęgnować.

3.Przestrzeń artystyczna – warsztaty  ceramiczne dladzieci.

4.Przestrzeń sportu  - podczas wydarzenia zaangażowane zostaną dzieci w udział w grach i zabawach sportowych, które mają na celu popularyzacje zdrowego stylu życia, aktywności oraz ogólnego rozwoju. 

5.Przestrzeń malucha  – malowanie twarzy, rozdawanie baloników, kącik plastyczny dla najmłodszych, lepienie z gliny i masy solnej.

Serdecznie zapraszamy!

« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 105 57 35
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.